Email: firoglanisrealestate@gmail.com
Hiša prodaja Poli (Rhodes)
€ 930.000, 262 m²
Koda nepremičnine:
19903610
| Stanovanjski objekti |
Hiša |
| Cena |
€ 930.000 |
| Površina v m² |
262 m² |
| Cena za m² |
€ 3.550 |
| Soseska |
Poli (Rhodes) |
| Cona |
Stanovanjska cona |
| Sobe |
3 |
| Parkirno mesto |
Da |
| Leto prenove |
2023 |
| Ogrevanje |
Centralno ogrevanje (Toplotna črpalka) |
| Etaže |
2 |
| Kuhinje |
1 |
| Dnevne sobe |
1 |
| Kopalnice |
2 |
| WC |
1 |
| Stanje |
Prenovljeno |
| Dodatno |
Ohranjeno, Neoklasično |
- Značilnosti nepremičnine :
- Oddaljenost od morja: 500,
- Shramba,
- Balkon,
- Velikost parecele: 510 m²,
- Tip poda: Keramične ploščice,
|